O inwestycji

Zielone Osiedle jest inwestycją stworzoną z myślą o jak największej wygodzie i bezpieczeństwie mieszkańców. Każda osoba decydująca się na zamieszkanie na Zielonym Osiedlu staje się właścicielem wyjątkowego mieszkania otoczonego przez zieleń. Sąsiedztwo natury znacząco wpływa na dobre samopoczucie mieszkańców, pozwala im odpocząć i zrelaksować się w ich własnym miejscu które mogą nazywać domem.

Osiedle zlokalizowane jest przy ulicy Sikorskiego. Wyjątkowa lokalizacja łączy ze sobą bliskość centrum miasta jak również spokojną, kameralną i cichą okolicę gdzie można odpocząć po całym dniu pracy. Decydując się na mieszkanie na Zielonym Osiedlu otrzymujecie Państwo komfort którego nie doświadczycie w zatłoczonym centrum. Całe osiedle jest ogrodzone i uniemożliwia przypadkowym osobom wejście na jego teren.

Zielone Osiedle łączy ze sobą komfort i elegancję w każdym detalu. Ciepłe, trzyszybowe okna, cichobieżne windy, kamień na klatkach schodowych to tylko niektóre z wielu starannie przez nas przemyślanych elementów wprowadzonych z myślą o mieszkańcach.

Dla wygody i zaspokojenia potrzeb mieszkańców na Zielonym Osiedlu wybudowane zostało przedszkole, dodatkowo planowane jest otwarcie sklepu spożywczego oraz kilku drobnych usług (m.in. apteki) które zapewnią mieszkańcom szybki dostęp do najbardziej niezbędnych produktów.

Zielone osiedle powstało również z myślą o dzieciach. To dla nich przygotowaliśmy dwa place zabaw oraz przedszkole. Dla dorosłych wybudowana zostanie strefa fitness w postaci otwartej „zielonej siłowni”. Do dyspozycji mieszkańców jest również wewnętrzny park przeznaczony wyłącznie dla mieszkańców – idealne miejsce na odpoczynek z rodziną na łonie natury.

© Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego „Budopol – Suwałki” Hajko s. j.